Sposób i koszty dostawy

 

Sposób i koszty dostawy

Sklep WWW.dekolandia.pl prowadzi sprzedaż na terenie Polski za posrednictwem sieci internet,na odległość. Zobowiązujemy się dostarczyć Klientowi towar, będący przedmiotem umowy sprzedaży, bez wad.

Oferujemy naszym Klientom następujące formy dostaw:

a) dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innej firmy kurierskiej wybranej przez klienta.

b) odbiór własny w siedzibie sklepu po wcześniejszym ustaleniu terminu mailowo lub telefonicznie.

 Koszty dostawy:

Jeśli Klient wybierze opcję płatność za pobraniem, to do realizacji zamówienia możemy przystąpić po wysłaniu Klientowi potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

Płatności klient dokonuje kurierowi.

Jeśli Klient wybierze opcję płatność przelewem tradycyjnym i dokona płatności, to czas oczekiwania na wpłynięcie środków z konta Klienta na konto sklepu wynosi ok 1 - 3 dni robocze. Następnie możemy wysłać do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia i przystąpić do jego realizacji.

konto mBank 061140200400003102

Termin realizacji produktów na zamówienie ustalamy z klientem mailowo. 

Termin wysyłki produktów dostepnych od ręki wynosi 24-48h

Dokładne koszty wysyłki uwzględniane są przy składaniu zamówienia i zależą od wagi i gabarytu towarów, oraz cennika ( cennik przesyłek Poczty Polskiej) Poczty Polskiej lub wybranej prez klienta Firmy Kurierskiej.

Więcej szczegółów znajda Państwo w naszym regulaminie

    § 5 i § 6

Ceny dostawy  elementów niestandardowych i mebli zależne są przede wszystkim od ich wagi i gabarytów. W celu dokładnego zapoznania się z kosztami ich dostawy prosimy o kontakt ze sklepem:  mail   galeria@dekolandia.pl

                     tel. 627678855

Galeria Dekolandia © 2019